serwis

wykonawstwo

projektowanie

menu MENU

usługi

Prefabrykacja rurociągów ze stali nierdzewnej i stali czarnej

Oferujemy wykonanie prefabrykacji przez doświadczony zespól certyfikowanych spawaczy, pod nadzorem inżyniera spawalnika. Zapewniamy najwyższą jakość i trwałość spoin spawalniczych i rurociągów poprzez wieloetapowe kontrole i testy, uzależnione od przeznaczenia instalacji. Zależnie od potrzeb klienta proponujemy szeroki zakres usług - od przemysłowych instalacji sanitarnych po wysokociśnieniowe gazociągi. Realizujemy zlecenia zarówno na podstawie przedstawionego projektu jak i opracowań naszej kadry inżynierskiej.

Montaż

Dzięki profesjonalnej ekipie złożonej z monterów, spawaczy, operatorów i inżynierów jesteśmy w stanie wykonać zlecenia na terenie całej Europy. Nasi specjaliści posiadają uprawnienia respektowane w wielu krajach europejskich. Doświadczeniu w zakresie montażu rurociągów stalowych, polietylenowych, konstrukcji stalowych i wielu innych pozwala nam dostosować się do wymagań konkretnej inwestycji.

Zabudowy kontenerowe

Instalacje w zabudowie kontenerowej to kompleksowe i wygodne rozwiązanie. Wszystkie prace we wnętrzu wykonujemy w naszym warsztacie, dzięki czemu czas montażu u klienta jest skrócony do minimum. W kontenerze możemy umieścić, węzły cieplne, kotłownie, układy oczyszczania biogazu, przepompownie ścieków i wiele innych. Proponujemy także możliwość personalizacji projektu takich jak drzwi, rewizje, izolacja, ściany gazoszczelne czy profesjonalne lakierowanie.

Konstrukcje stalowe

Na potrzeby prowadzenia rurociągów lub dostępu serwisowego do urządzeń, wykonujemy konstrukcje stalowe, podesty technologiczne czy estakady spawane. Konstrukcje mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub stali czarnej, która następnie pokrywana jest powłoką cynkowa w procesie galwanizacji lub malowana. Dzięki indywidualnemu projektowi konstrukcji zapewniona jest jej maksymalna funkcjonalność.
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami

dodaj swój e-mail do naszego newslettera