projektowanie

wykonawstwo

serwis

menu MENU

kariera

Ślusarz – monter instalacji

miejsce pracy: Holandia, UK, Francja

Oferujemy:

- pracę w systemie 2 na 2 lub 3 na 1 tydzień na realizacjach zagranicznych
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, osoby prowadzące jednoosobową działalność również mile widziane
- pracownik nie ponosi dodatkowych kosztów wyjazdu
- koszty transportu, zakwaterowania i diety pokrywa pracodawca
- premie uznaniowe i miłą atmosferę pracy
- elastyczność i możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy
- praca w systemie jednozmianowym

Wymagania:

- doświadczenie w pracy ze stalą nierdzewną i czarną w zakresie rur i/lub konstrukcji
- doświadczenie w pracy na budowie przy realizacji obiektów przemysłowych
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- dobry kandydat to osoba: dobrze zorganizowana, odpowiedzialna, skrupulatna i sumienna
- prawo jazdy kat. "B" - obligatoryjnie
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Zakres obowiązków:

- roboty ślusarskie
- montaż instalacji rurowych i konstrukcji
- montaże pomp, mieszadeł oraz innych elementów instalacji przemysłowych
- dbanie o powierzone narzędzia pracy

Formularz rekrutacyjny

Spawacz TIG

miejsce pracy: Września, ul. Jagodowa

Oferujemy:

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu rurociągów nierdzewnych i czarnych metodą 141
- doświadczenie w montażu rurociągów wraz ze spawaniem
- umiejętność obsługi urządzeń warsztatowych takich jak piła taśmowa, wiertarki stołowe elektronarzędzia ręczne

- warsztatowe roboty spawalnicze i ślusarskie, fabrykacja rurociągów i konstrukcji
- montaż instalacji w zabudowach kontenerowych lub na ramach stalowych

Jeśli chcesz być na bierząco z naszymi nowościami